українська російська англійська
Маріупольці передали захисникам Вітчизни понад 450 книг
10.04.2015 | 11:35
Прес-служба Міністерства оборони

У Маріуполі працівники Центральної міської бібліотеки імені В.Г.Короленка передали учасникам АТО понад 450 книг в рамках Всеукраїнської благодійної акції: “Бібліотека українського воїна”. Більшість друкованих видань, написані вітчизняними авторами державною мовою.

За словами завідуючої бібліотеки, маріупольці завзято приєдналися до важливого просвітнього заходу, аби наші воїни змогли у вільний від боїв час зануритися у цікавий світ книг, отримати моральне задоволення.

Отримати безцінні подарунки керівництво сектору доручило начальнику групи інформаційно-психологічної підтримки сектору підполковнику Роману Чаплінському.

«Усі книги найближчим часом будуть направлені до польових розташувань захисників Маріуполя. В кожному підрозділі буде створено бібліотеку і призначено відповідального за її зберігання. Вважаю, що в даній справі найголовнішим є увага, яку у подібні способи приділяють нам місцеві мешканці. Тому від імені усіх бойових побратимів щиро дякую усім небайдужим до долі солдат», - розповів підполковник Роман Чаплінський.

Своєю чергою, військовослужбовці запропонували цивільним бібліотекарам свою поміч у проведені сумісних освітніх заходах із дітьми та молоддю.

версія для друку