українська російська англійська
За І квартал Держфінінспекція в Івано-Франківській області відшкодувала втрат на 5 млн. грн.
14.04.2015 | 10:04
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – березня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 5,1 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло понад 1,3 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму майже 3,8 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 12 досудових розслідувань і вручили 15 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 12 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 6 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 600 тис. грн.

У 16 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані фінансові санкції.

За недотримання законодавства 146 посадових осіб підприємств та установ притягнуто до адміністративної відповідальності, 10 – до дисциплінарної, 3 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку