українська російська англійська
ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги" проведе фінансовий аудит Укрзалізниці
14.04.2015 | 11:57
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Переможцем конкурсних торгів Укрзалізниці щодо закупівлі аудиторських послуг за міжнародними стандартами фінансової звітності стало ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги».

Про це 14 квітня повідомив конкурсний комітет під час онлайн трансляції визначення переможця торгів. Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qOhsT4gqoAs

ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» набрало максимальну кількість балів. Серед критеріїв оцінки пакету документів – вартість, якість виконання та умови надання послуг. Документи найближчими днями будуть оприлюднені на офіційному порталі державних закупівель.

Нагадаємо, що учасниками торгів були дві компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю Аудиторська фірма «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)», яка оцінила свої аудиторські послуги в 25 млн грн з ПДВ, та Товариство з обмеженою відповідальністю «Ернст енд Янг Аудиторські послуги», комерційна пропозиція якого становила 19,8 млн грн з ПДВ.

Конкурс проводився з метою отримання аудиторських звітів щодо зведеної фінансової звітності Укрзалізниці за 2014 та 2015 роки та звіту щодо огляду проміжної скороченої зведеної фінансової звітності за І півріччя 2015 року. А також для підтвердження фінансових коефіцієнтів, що розраховані Укрзалізницею, відповідно до умов кредитних договорів, укладених замовником з банками-кредиторами, станом на 31.12.2014, 30.06.2015, 31.12.2015.

версія для друку