українська російська англійська
Мінагрополітики: Конкурсна комісія оголосила повторний конкурс на посаду керівника ПАТ "ДПЗКУ"
14.04.2015 | 19:21
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Конкурсна комісія оголосила повторний конкурсний відбір на посаду керівника ПАТ «ДПЗКУ». Таке рішення було прийняте за результатами фінального засідання комісії, яке відбулося 14 квітня. у присутності представників ЗМІ

Всього документи на участь у конкурсі надали 28 претендентів. До етапу презентації конкурсних пропозицій були допущені 24 кандидати. Проте лише один з них набрав більшість (4) голосів членів комісії. У той час як постанова Уряду №777 передбачає обрання від 2 до 5 фіналістів конкурсу. «Це одне з найсильніших та найважливіших підприємств, якими опікується Міністерство аграрної політики та продовольства, тому вимоги до кандидатів були максимально серйозними. Відтак і  члени комісії віднеслися до відбору відповідним чином. Нам не вистачило кандидатів, які могли би стратегічно мислити, вирішувати глобальні проблеми, які були б не лише готовими до змін, а могли забезпечити цей процес», — повідомив журналістам голова конкурсної комісії, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський.

Взяти участь у повторному конкурсі на посаду голови ПАТ «ДПЗКУ» можуть всі бажаючі громадяни України, що відповідають конкурсним вимогам. У тому числі, ті претенденти, які висували свої кандидатури на перший конкурс.

 

версія для друку