українська російська англійська
На Міжнародній конференції на підтримку України особлива увага буде приділена питанню допомоги переселенцям, - Павло Розенко
15.04.2015 | 11:07
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міжнародна конференція на підтримку України, яка відбудеться 28 квітня, стане поштовхом для започаткування нових проектів щодо вирішення проблем тимчасово переміщених осіб. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За його словами, наприкінці квітня в Україну з'їдуться представники з усього світу, які обговорюватимуть проблеми України, шукатимуть простір для залучення своєї енергії на допомогу Україні як в економічних, так і в соціальних реформах.

«Однією з базових панелей на цій конференції буде питання відбудови Сходу України і допомоги тимчасово переміщеним особам. Під це виділена окрема дискутивна панель, ми маємо підтримку наших західних партнерів, що це тема дуже важлива й актуальна, і ми будемо обговорювати питання започаткування нових проектів міжнародної допомоги Україні в цьому напрямку», - зауважив Міністр.

Павло Розенко наголосив, що на сьогодні усі чітко розуміють, що російські війська і терористи застосовують тактику випалення української землі: знищена інфраструктура, знищені будинки, знищена соціально-побутова система всіх захоплених ними міст і сіл.

«Вирішення цієї проблеми вимагає від нас величезних коштів, яких під час економічної кризи елементарно не вистачає. Тому на сьогодні єдиним механізмом подоланням отакої катастрофи є об'єднання зусиль усіх державних структур, представників громадського сектору, волонтерів та міжнародних організацій», - підкреслив Павло Розенко.

 

версія для друку