українська російська англійська
Дерегуляція бізнесу дозволить підприємцям економити мільярди гривень, - Ксенія Ляпіна
17.04.2015 | 12:36
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ СЛУЖБИ

Скасування зайвих дозволів і ліцензій дало змогу зберегти мільйони гривень для підприємців України.

Про це заявила Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна під час Першого Національного форуму з підтримки експорту, який проходить 16-17 квітня у Торгово-промисловій палаті.

«Показники за перший квартал 2015 року демонструють, що Уряд має політичну волю скасовувати зайві перепони для ведення бізнесу.

Так, у рамках процесу дерегуляції, за ініціативи нашого відомства було скасовано експертно-наукове супроводження договорів надрокористування. Майже мільярд гривень на рік компанії витрачали на непотрібну послугу. Ми скасували таке навантаження для бізнесу», - зазначила Ксенія Ляпіна.

Відтепер Державна регуляторна служба щомісяця звітуватиме про те, як відбувається процес дерегуляції. Чіткий контроль дозволить інтенсивно впроваджувати реформи. Крім того, це нічого не вартує для державного бюджету.

«Ми відкриті до діалогу і чекаємо на ініціативу від підприємців. Запрошуємо разом контролювати виконання плану дерегуляції. Разом ми зможемо змінити бізнес середовище на краще, залишити мільярди ресурсу бізнесу», - підкреслила Голова відомства.

Нагадаємо, 18 березня 2015 року на засіданні Кабміну був ухвалений план дій щодо дерегуляції госпдіяльності та спрощення регуляторної бази, який містить 131 пункт зі спрощення умов ведення підприємницької діяльності (ліцензійних і дозвільних та процедур державного нагляду (контролю).

версія для друку