українська російська англійська
Зорян Шкіряк: Ми зробимо все можливе, аби віднайти додаткові кошти на наукову діяльність у сфері цивільного захисту
20.04.2015 | 16:55
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

20 квітня виконуючий обов’язки Голови ДСНС Зорян Шкіряк спільно зі своїм заступником Миколою Чечоткіним відвідав Український науково-дослідний інститут цивільного захисту ДСНС України. Під час візиту очільник відомства оглянув матеріально-технічну базу закладу та ознайомився з його передовими науковими досягненнями та напрацюваннями, зокрема у сфері  випробувань на пожежну небезпеку речовин, матеріалів, будівельних конструкцій, виробів, обладнання, пожежної техніки, пожежно-технічного озброєння, продукції протипожежного призначення.

“Оскільки в сучасних умовах питання діяльності ДСНС є питанням національної безпеки України, я обов’язково поінформую Уряд та Президента України про важливість цих розробок. Наукова діяльність у сфері цивільного захисту потребує додаткового фінансування,  і ми зробимо все можливе, аби віднайти кошти на проведення науково-випробувальних досліджень та впровадження розробок Інституту в роботу рятувальників ”, - зауважив Зорян Шкіряк.

Довідково

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту (УкрНДІЦЗ) є базовою науковою установою в державі з питань наукового забезпечення заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Інститут має сучасну науково-дослідну базу – пожежно-випробувальний полігон, призначений для проведення досліджень та випробувань (у тому числі сертифікаційних) з питань цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки.

 

версія для друку