українська російська англійська
Степан Полторак: Український народ сприймає Литовську Республіку, як надійного партнера та дружню країну
20.04.2015 | 19:36
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 20 квітня, у Києві Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак провів зустріч зі своїм литовським колегою – Міністром охорони краю Литовської Республіки паном Юозасом Олєкасом.

Міністр оборони України подякував литовській стороні за всебічну допомогу, яку оборонне відомство Литовської Республіки надає Збройним Силам України, зокрема, за напрямками мовної та фахової підготовки військовослужбовців ЗС України у Литві, реабілітації поранених під час АТО українців.

Також генерал-полковник Степан Полторак подякував литовській стороні за чергову партію гуманітарної допомоги, яку оборонне відомство Литовської Республіки передало Збройним Силам України сьогодні. Це, зокрема, засоби медичної допомоги та водостійкий матеріал для виготовлення відповідних елементів індивідуального обмундирування.

«Український народ сприймає Литовську Республіку, як надійного партнера та дружню країну», – наголосив керівник Міноборони України.

Генерал-полковник Степан Полторак відзначив важливість міжнародної підтримки для України, адже вона надає впевненості українському суспільству у боротьбі з агресором.

Сторони обговорили поточну воєнно-політичну ситуацію в Україні, стан та перспективні напрями двостороннього співробітництва у військовій та військово-технічній сферах.

Під час зустрічі значну увагу було приділено практичній реалізації співробітництва в рамках спільної литовсько-польсько-української бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ, вивчення досвіду оборонного відомства Литовської Республіки щодо реформування служби речового забезпечення військ у відповідності до стандартів НАТО, залучення українського національного персоналу до діяльності литовського контингенту, що діє в рамках Міжнародних сил сприяння безпеці в інших країнах.

Сторони підкреслили важливість підтримання постійного діалогу на високому та найвищому рівнях між Україною та Литовською Республікою.

 

 

версія для друку