українська російська англійська
Активізація діяльності терористичних груп спрямована на військові об’єкти, –Степан Полторак
21.04.2015 | 17:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

«Ми маємо інформацію, що загроза скоєння терористичних актів збільшується. Наразі активізуються диверсійні групи, які працюють над здійсненням терористичних актів не тільки на цивільних об’єктах, а й на жаль, за даними розвідки, ми маємо інформацію, що ці заходи сплановані і на об’єкти військові», - заявив під час засідання комісії із надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра України Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

«На нашу думку, найбільш ймовірними для збільшення терористичних актів та диверсії є об’єкти, які належать до компетенції Міноборони, а саме  арсенали, бази збереження озброєння та техніки, боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів», - підкреслив Міністр оборони.

Голова вітчизняного оборонного відомства зазначив, що всього таких об’єктів більше 35, а також що вже спланована відповідна робота щодо уточнення планів охорони та оборони об’єктів. Організовано взаємодію з усіма взаємодіючими органами, такими, як Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ та Державна служби з надзвичайних ситуації.

«Нами проведені відповідні тренування та посилені підрозділи, які здійснюють охорону та оборону об’єктів, проведено противодиверсійну підготовку з метою своєчасного реагування на ті загрози, які, на жаль, наразі існують. Сьогодні підрозділи посилені та готові виконувати завдання до виконання яких залучено більше 3 тисяч чоловік та близько 750 одиниць техніки. Також робота спланована й на випадок здійснення терористичного акту, а саме своєчасне реагування та здійснення відповідних заходів по ліквідації наслідків», - підсумував генерал-полковник Степан Полторак.

 

версія для друку