українська російська англійська
На Київщині затримали двох посадовців з частиною хабара у понад мільйон гривень, - Арсен Аваков
22.04.2015 | 09:17
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Білоцерківському районі сільський голова та один з керівників районного відділу Держземагентства вимагали неправомірну вигоду в розмірі 600 тисяч доларів США за виділення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 23 гектари. Про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

За його словами, 21 квітня працівники Слідчого управління ГУМВС спільно з представниками обласної прокуратури та СБУ під затримали сільського голову Макіївської сільської ради Білоцерківського району Київської області та керівника відділу Держземагенства в Білоцерківському районі Київської області.

Посадовці вимагали 600 тисяч доларів США за виділення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 23 гектари. Їх затримали в момент одержання частини неправомірної вигоди в сумі 1,25 мільйона гривень.

У даний час йдуть обшуки, тривають слідчі дії.

«Дуже розраховую, що в серцях латентних хабарниківторгашів землею – оселиться, нарешті, страх, і вони припинять грабувати. Це вже третє таке затримання у Київській області за останній час», – зазначив Арсен Аваков.

 

версія для друку