українська російська англійська
Зорян Шкіряк: Усі рекомендації, надані експертами ЄС у сфері цивільного захисту, будуть впроваджені у діяльність ДСНС
22.04.2015 | 09:36
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Упродовж місяця в Україні працювала команда експертів ЄС з цивільного захисту, до складу якої увійшли кращі фахівці з Фінляндії, Франції, Латвії, Греції, Бельгії. Експерти вивчали особливості функціонування українських відомств у сфері управління ризиками, процедур отримання гуманітарної допомоги. 21 квітня виконуючий обов’язки Голови ДСНС України Зорян Шкіряк зустрівся з керівником експертної групи Пітером Йоханссоном та її представниками щоб обговорити результати роботи міжнародної місії та можливості впровадження рекомендацій експертів у сферу цивільного захисту України.

«Ми вдячні нашим європейським колегам за плідну роботу, що спрямована на підтримку наших прагнень до європейської інтеграції. Ваш досвід є надзвичайно цінним та важливим для нас і робота місії у структурних підрозділах ДСНС допоможе нам підвищити професійний потенціал та можливості Служби порятунку. Особливо в цей складний для нашої країни період агресії з боку Російської Федерації, коли ми захищаємо не лише свою Батьківщину, але й всю Європу від цього ворога. І ми вдячні за ту допомогу та підтримку, яку Україна отримує від європейських колег. Я хочу запевнити, що всі рекомендації, що були надані експертами за результатами місії, будуть ретельно вивчені і впроваджені у діяльність ДСНС», - зазначив Зорян Шкіряк.

У свою чергу, керівник експертної групи Пітер Йоханссон зазначив, що Служба порятунку України вже зробила певні кроки на шляху до входження у європейську спільноту. Проте місія розробила певні рекомендації щодо покращення діяльності ДСНС у сфері управління ризиками, надання гуманітарної допомоги та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на хімічно-небезпечних об’єктах. Експерти ЄС і надалі готові допомагати Україні реформувати систему цивільного захисту та реалізувати спільні міжнародні проекти.

 

версія для друку