українська російська англійська
Українські військові на Донеччині допомагають людям із обмеженими можливостями повернутися додому
24.04.2015 | 09:38
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці групи Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України продовжують допомагати жителям населених пунктів, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції.

Днями до військових звернулися представники місцевих органів влади з проханням допомогти людям з обмеженими можливостями. Наприклад, Олександр має серйозне захворювання та не може пересуватися самостійно. Декілька місяців тому хлопець переїхав у безпечніше місце, адже його рідне місто неодноразово обстрілювалося артилерією терористів. Зараз ситуація змінилася на краще, і тому він вирішив повернутися до дому. Українські військові надали автомобільний транспорт та із задоволенням допомогли Олександру.

Ірина також не приховувала радості повертаючись до своєї домівки. Війна і її змусила залишити власну оселю та переїхати до більш безпечного місця. Під час обстрілів в її будинок влучив снаряд. На щастя тоді ніхто не постраждав, а про ту страшну подію нагадують вибиті вікна та неполагоджений дах. Ірина висловила велику вдячність українським військовослужбовцям, адже самостійно повернутися вона просто не мала можливостей.

«Така допомога нашим громадянам є вкрай важливою та необхідною. На перший погляд нічого надзвичайного не відбувається, втім саме такі добрі справи є фундаментом на якому будується імідж Збройних Сил України та позитивне ставлення до українського війська в цьому регіоні», – зазначив офіцер групи Цивільно-військового співробітництва ЗСУ.

 

версія для друку