українська російська англійська
Миколаївщина у першому кварталі 2015-го від продажу земель виручила у шість разів більше, ніж за аналогічний період минулого року
24.04.2015 | 09:57
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Миколаївській області протягом першого кварталу 2015 року продано 9 земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель державної та комунальної власності загальною площею 0,25 гектара. Загальна вартість склала 358,13 тис. гривень, що на 298,24 тис. грн., або у шість разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. На кінець кварталу від продажу ділянок та сплати розстрочених платежів за раніше викуплені земельні ділянки бюджети усіх рівнів поповнилися на 1017,62 тис. гривень. Майже вся сума спрямована до місцевих бюджетів.

Крім того, в області на земельних торгах у першому кварталі цього року реалізовано права оренди на 14 земельних ділянок загальною площею 108,34 га з річною орендною платою 248,05 тис. гривень. У тому числі, в оренду на конкурентних засадах передано три земельні ділянки сільськогосподарського призначення із земель державної власності площею 107,3 гектара. Розмір плати за користування цими землями становить 63,27 тис. гривень.

Землевпорядники для своєчасного та ефективного проведення земельних торгів розробляють проекти землеустрою, проводять роботи щодо землевпорядкування та грошової оцінки земельних ділянок, виставлених на аукціони.

Інформація про виставлені на продаж земельні ділянки на усіх етапах організації та підготовки земельних торгів розміщується на веб-сайті Держгеокадастру в розділі «Земельні торги».

 

версія для друку