українська російська англійська
Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту сьогодні ухвалити проект закону щодо теплопостачання та ЖКГ, який дозволить отримати 800 млн. дол. міжнародної допомоги
24.04.2015 | 10:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до членів Парламенту України на сьогоднішньому засіданні ухвалити законопроект №2670 про вдосконалення законодавства в сфері теплопостачання та ЖКГ, який дозволить отримати 500 мільйонів доларів від Світового банку і 300 мільйонів доларів макрофінансової допомоги від Уряду Японії. Про це він заявив під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді в п’ятницю, 24 квітня.

Глава Уряду від імені Кабінету Міністрів висловив вдячність за ухвалення коаліцією парламентських фракцій низки урядових законопроектів.

Водночас він нагадав, що на вчорашньому засіданні Верховної Ради був провалений законопроект №2670 – про вдосконалення законодавства в сфері теплопостачання та житлово-комунальних послуг.

Арсеній Яценюк звернувся до народних депутатів ухвалити цей законопроект на сьогоднішньому засіданні: «Сьогодні вже останній день, щоб мати можливість нам отримати 500 мільйонів доларів від Світового банку і 300 мільйонів доларів від Японії макрофінансової допомоги - це вкрай важливо».

«Цей закон вже тричі, на жаль, не голосується Парламентом. Неголосування за цей законопроект – це мінус 800 мільйонів доларів для української економіки, для створення робочих місць. Прошу членів Парламенту повернутися до розгляду цього питання і результативно й ефективно проголосувати за даний законопроект», - підкреслив Глава Уряду.

 

 

версія для друку