українська російська англійська
У травні Міністерство інфраструктури повністю оновить офіційну веб-сторінку, а восени у відомстві запрацює електронний документообіг
24.04.2015 | 10:59
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Уже декілька місяців робоча група працює над розвитком і впровадженням сучасних комунікаційних технологій та електронного урядування в Міністерстві. Фахівці компаній-розробників презентували керівництву Міністерства результати своїх напрацювань. Учасники зустрічі обговорили терміни впровадження технологічних нововведень та подальші кроки їх реалізації в роботі відомства.

Обидва проекти допоможуть Міністерству стати більш клієнтоорієнтованим. Уже найближчим часом це відчують і працівники, і пересічні громадяни. Спроститься та пришвидшиться документообіг. Користуватися сайтом стане зручніше, повністю зміниться інтерфейс сторінки, з’являться нові функції і сервіси, а також зрозумілий пошук потрібної інформації. 

«Уже наступного місяця новий сайт в тестовому режимі буде доступний для загалу. З літа почнемо навчати працівників користуватися новою системою електронного документообігу, яка восени запрацює на повну. Ми прагнемо зробити Міністерство єдиним організмом, де завдання виконуються чітко і послідовно, а швидкі і ефективні рішення дають необхідні результати. Бюрократія і паперовий документообіг – це пережитки минулого, що сповільнюють роботу і відтягують нас назад. Ми ж дивимося в майбутнє, сучасне і прогресивне. Нова команда, нові правила гри. Змінити систему можна, і нам це під силу»,  - прокоментував нововведення заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Омелян.

 

версія для друку