українська російська англійська
Громадський порядок під час травневих свят будуть забезпечувати понад 42 тис. правоохоронців
24.04.2015 | 12:32
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Громадський порядок під час травневих свят будуть забезпечувати понад 42 тис. правоохоронців. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Для забезпечення правопорядку під час травневих свят правоохоронцями проводяться як превентивні, так і основні заходи безпеки. Згідно з аналізом, який проводили працівники МВС, існує ряд питань, які негативно впливають на ситуацію в країні, зокрема йдеться про зростання кількості диверсійних груп, які несуть дестабілізацію ситуації, провокації та залякування населення, витік нелегальної зброї, вибухівки та боєприпасів», - повідомив Арсен Аваков.

За його словами, у першому кварталі 2015 року працівники органів внутрішніх справ України викрили 2700 фактів незаконного обігу зброї, з незаконного обігу вилучено 800 одиниць вогнепальної зброї.

Також, Міністра внутрішніх справ України зазначив, що під час травневих свят є загроза нагнітання політичного протистояння. На друге травня припадає річниця трагічних подій в м. Одеса. Будуть забезпечені посилені заходи безпеки.

За даними МВС, у святкові дні участь у заходах планують взяти близько 1,2 мільйона осіб.

«У зоні особливої уваги правоохоронців також Львів, Тернопіль, Рівне, - зазначив Міністр. – Усього ж по Україні планується залучити 42,5 тисячі міліціонерів, нацгвардійців і представників громадських організацій».

Також працівники ОВС постійно проводять альтернативні заходи, а саме моніторинг соціальних мереж, з метою недопущення та упередження протиправних дій.

 

версія для друку