українська російська англійська
Голова Держприкордонслужби зустрівся з керівниками прикордонних служб країн "Вишеградської четвірки"
24.04.2015 | 13:05
Прес-служба Державної прикордонної служби

У словацькому місті Собранце Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко зустрівся з керівниками прикордонних служб країн «Вишеградської четвірки» – Республіки Польщі, Словацької Республіки та Чеської Республіки.

Під час зустрічі керівники прикордонних відомств обговорили низку актуальних питань щодо протидії нелегальній міграції та виконання інших спільних завдань, а також подальші напрямки вдосконалення співробітництва.

У ході заходу Голова Державної прикордонної служби ознайомив колег із інших прикордонних відомств із ситуацією на Сході України, а також тими заходами, які здійснює Державна прикордонна служба України задля безпеки громадян країни.

Віктор Назаренко зауважив, що не зважаючи на постійні провокації з боку російсько-терористичних військ, Україна на практиці реалізує Мирний План Президента України Петра Порошенка з врегулювання ситуації на Донбасі. А питання повернення контролю за лінією державного кордону, що тимчасово не контролюється, та протидія розповсюдженню зброї та засобів терору із зони конфлікту по території України і за її межі на сьогодні для Державної прикордонної служби України є пріоритетними.

У той же час Голова Держприкордонслужби України підкреслив, що співпраця на західному кордоні з державами Євросоюзу є взірцевою, і необхідно тільки продовжувати взаємодію з нашими колегами у сфері запровадження спільного контролю, спільного патрулювання та аналізу ризиків.

Разом з цим, зазначив Голова Держприкокрдонслужби, удосконалюється правова база та процедури інтегрованого управління кордонами.

 

версія для друку