українська російська англійська
У Національному університеті оборони України відбувся випуск слухачів
24.04.2015 | 15:36
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 24 квітня, 228 випускників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського отримали дипломи магістра. Серед них – 112 учасників антитерористичної операції на Сході нашої держави.

Випускник інституту державного військового управління НУОУ ім. І. Черняховського полковник Анатолій Зварич за високі показники у навчанні нагороджений перехідною шаблею часів Богдана Хмельницького.

Від імені Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, колегії оборонного відомства, випускників привітав Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

«Ваші знання і бойовий досвід, патріотизм, висока відповідальність та наполегливість як ніколи потрібні Батьківщині. Цього вимагає непростий час, який переживає наша держава, переживаємо ми та кожна українська родина, – наголосив Іван Руснак. – Я глибоко переконаний, що недалекий той час, коли завершиться ця жорстока, лицемірно нав’язана нам війна, а вона, поза всяким сумнівом, завершиться нашою перемогою, завдяки загальнонаціональній солідарності українців, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів».

Також сьогодні у провідному військовому виші відкрили пам’ятні стели з прізвищами 18 офіцерів-випускників університету, які загинули в ході проведення АТО, та 17 військовослужбовців Збройних Сил України, яким присвоєно почесне звання Герой України.

«Хай знають наші вороги, що Україна – це край патріотів, сильних своєю вірою і духом, завжди готових стати на захист своєї держави, заради свободи і незалежності, ради миру і добра для майбутніх поколінь», – сказав начальник університету генерал-лейтенант Василь Телелим.

Після церемонії духовного освячення меморіальних стел та покладання квітів присутні вшанували пам’ять загиблих у зоні проведення АТО хвилиною мовчання.

Офіцери виголосили урочисту клятву випускника Національного університету оборони України та пройшли урочистим маршем.

 

версія для друку