українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
25.04.2015 | 14:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

Протягом доби обстрілів позицій прикордонних підрозділів з боку незаконних збройних формувань не було. Терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом прикордонниками було зафіксовано політ 10 БПЛА в межах Донецької області.

На Луганщині в пункті пропуску «Просяне» прикордонний наряд затримав громадянина України можливо причетного до сепаратизму. Чоловіка виявили під час перевірки документів у пасажирів автобусу, який прямував з Сєверодонецька до Пскова. Інформація щодо нього прикордонникам була надана правоохоронними органами. Наразі затриманого передали співробітникам МВС в Луганській області.

В контрольних пунктах «Курахове» та «Георгіївка» прикордонники виявили 2 підроблені перепустки. Їх намагалися використати мешканці міста Донецьк, які прямували з території підконтрольної бойовикам. Даних громадян передали співробітникам МВС для з’ясування всіх обставин.

Вздовж лінії розмежування прикордонними нарядами було затримано 12 транспортних засобів з продуктами харчування. Автомобілі перевозили вантажі без належних документів та намагались об’їхати контрольні пости, що були на їх шляху. По даним випадкам поінформовано працівників фіскальної служби.

 

версія для друку