українська російська англійська
Прийом документів щодо вступу до Громадської ради при МІП триває
26.04.2015 | 10:01
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

На сьогодні до Міністерства інформаційної політики України подали документи понад 30 інститутів громадського суспільства. Це провідні медійні центри регіонів України, представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, провідні недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства та установи, легалізовані відповідно до чинного законодавства України.

Зокрема, це ВГО «Всеукраїнська рекламна коаліція», ВГО «Український союз промисловців і підприємців», Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет», Інтернет Асоціація України, Кримський інститут стратегічних досліджень, ГО «Центр досліджень соціальних перспектив Донбасу», Асоціація кримінального права України, ВМГО «Студентська республіка», ГО «Київський прес-клуб» та інші.

Нагадаємо, що до складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Громадська рада при Міністерстві інформаційної політики України як постійно діючий консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

Прийом документів триває до 30 квітня 2015 року.

http://mip.gov.ua/documents/18.html

 

версія для друку