українська російська англійська
На Закарпатті до бюджетів надійшло 7,4 млн. грн. від продажу землі
27.04.2015 | 15:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Закарпатській області за перший квартал цього року від реалізації земельних ділянок несільськогосподарського призначення до бюджетів різних рівнів надійшло 7,4 млн. грн., у тому числі 1,7 млн. грн. – від сплати відстрочки.

Усього за цей період органи місцевого самоврядування реалізували 55 наділів площею 4,3 га вартістю 4,9 млн. гривень. Крім того, регіональним відділенням фонду Державного майна України у Закарпатській області продано дві земельні ділянки у Береговому загальною площею 0,3 га вартістю 162,5 тис. гривень.

Переважна частина коштів від продажу наділів надійшла до місцевих бюджетів, для яких реалізація земельних ділянок несільськогосподарського призначення є одним із основних резервів наповнення.

Натепер в області до продажу підготовлено 36 земельних ділянок площею 3,8 гектара, експертна грошова оцінка яких становить 3,6 млн. гривень. Отже встановлено чіткі орієнтири для  майбутніх  покупців, так як стартова ціна на торгах не може  бути меншою зазначеного показника.

Наразі землевпорядники Закарпаття для своєчасного та ефективного проведення земельних торгів розробляють проекти землеустрою на 23 земельні ділянки сільгосппризначення загальною площею 514,79 га, також проводять нормативну грошову оцінку земельних наділів.

Земельні торги у формі аукціону проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про виставлені на продаж земельні ділянки постійно розміщується на веб-сайті Держгеокадастру в розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку