українська російська англійська
Ефективна торговельна політика - серед головних завдань Уряду
27.04.2015 | 19:18
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Головне завдання українського Уряду і, зокрема, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у сфері економіки на нинішньому етапі – розробити ефективну торговельну політику і механізми її впровадження. На цьому наголосила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталя Микольська у ході зустрічі із заступником Міністра торгівлі США з країнами Європи та Євразійського регіону Метью Мюрреєм.

«Загалом наша мета – розробити цілісну торговельну політику для України і розробити механізми та інструменти для її імплементації», - сказала вона.

Заступник Міністра зазначила, що реформи, запроваджені в нашій державі, відкривають широкі можливості для співпраці і тут цікавими для подальшого розвитку партнерства наших двох країн можуть бути аерокосмічна, військово-технічна галузі та багато інших сфер.

«Це може бути предметом інтересу для обох сторін. Безумовно, нам треба зазначити і про експорт.  Зокрема, експорт послуг, особливо ІТ, бо Україна відома своїм ІТ-аутсорсингом. Я думаю, що ми повинні приділити більше уваги послугам, бо вони довгий час були недооцінені в якості експорту. Також ми маємо на увазі й наші традиційні сфери, які показують можливості зростання – це сільське господарство і енергетика», - зазначила заступник Міністра.

Сторони дійшли згоди, що для того, аби досягти успіху у реформах, запроваджених Урядом, і оздоровити українську економіку необхідний діалог з партнерами, інвесторами і, перш за все, бізнесом.

«Ми підтримуємо зв'язок із бізнесом у пошуках нових, свіжих ідей. Ми готові підтримати вас ідеями і ресурсами, допомогти з довго- і короткостроковими завданнями. Ми хочемо, щоб менеджмент приватного сектору допоміг з реформами, перетворив їх на реальність. У цьому, власне, й полягає комерційна дипломатія. Це те, що бізнес робить по всьому світу, але Україна сьогодні в пріоритеті», - сказав Метью Мюррей.

 

версія для друку