українська російська англійська
Олександр Светелік провів зустріч із Директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства
27.04.2015 | 19:57
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександр Светелік провів зустріч із Директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезем Копачем.

Під час зустрічі Олександр Светелік зазначив, що українська сторона високо цінує підтримку Секретаріату Енергетичного Співтовариства  стосовно процесу реформування енергетичного комплексу України, а також підкреслив готовність України і надалі здійснювати реформування енергетичного сектору відповідно до законодавства ЄС, зокрема положень Третього енергетичного пакета.

Заступник Міністра наголосив на важливості прийняття Закону України «Про ринок природного газу», підготовленого за участю Секретаріату Енергетичного Співтовариства, та поінформував, що 23 березня 2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято План реформування нафтогазового сектору, що був розроблений Мінрегіоном з Енергетичним Співтовариством та Світовим Банком.

Також заступник Міністра  зазначив, що з метою забезпечення відповідності національного законодавства в електроенергетичній сфері нормам ЄС (т. зв. Третьому енергетичному пакеті) створена та працює спільна із Секретаріатом Робоча група.

Крім того, О. Светелік подякував пану Копачу за згоду взяти участь у роботі енергетичної панелі в рамках Міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні у якості модератора, підтримку у процесі підготовки цього заходу та зазначив, що під час його проведення передбачено розглянути широкий спектр питань щодо реформування енергетичної галузі України.

Сторони висловили сподівання на успішне продовження співпраці щодо реформування енергетичного комплексу України.

 

 

 

версія для друку