українська російська англійська
Сергій Митрофанський зустрівся з представниками міжнародних волонтерських організацій
28.04.2015 | 10:44
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

27 квітня відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту Сергія Митрофанського з представниками міжнародних волонтерських організацій: Альянсу Європейських волонтерських організацій, Міжнародної волонтерської служби (SCI) та Координаційного комітету міжнародного волонтерського руху (CCIVS). 

Мета візиту в Україну делегації - оціночна місія щодо становища молоді з особливим акцентом на внутрішньо переміщених особах та Східних регіонах України.

Візит делегації в Україну було здійснено у співпраці та за сприяння з боку Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва  «Альтернатива В», яка є членом зазначених організацій та має великий досвід волонтерської діяльності в Україні.

У ході зустрічі Сергій Митрофанський розповів про діяльність Міністерства молоді та спорту в питанні розвитку молодіжної політки та впровадженні реформ у молодіжній сфері. «У зв’язку з агресією Російської Федерації проти України ми стикаємось з викликами, які не можливо подолати без допомоги з боку міжнародної спільноти та поєднанні зусиль держави та громадського сектору. Волонтерська робота розглядається нами як інструмент покращення активного громадянства, демократії та участі в політичному житті держави. Саме тому ми приділяємо особливу увагу питанню розвитку волонтерства та ставимо перед собою завдання сприяти діяльності волонтерських організацій», - відзначив Сергій Митрофанський.

Представники міжнародних волонтерських організацій наголосили на готовності сприяти розвитку волонтерського руху в Україні з особливим акцентом на розбудові миру та постконфліктному врегулюванні. Наразі діяльність Координаційного комітету міжнародного волонтерського руху зосереджена на  5-ти ключових темах: міжкультурний діалог, сталий розвиток, світова спадщина, здоров’я та трансформація конфлікту. Саме тому поєднання зусиль у цьому напрямку міжнародної спільноти та українських волонтерських організацій є актуальним та матиме позитивні результати. 

версія для друку