українська російська англійська
Арсеній Яценюк після прибуття з місця пожежі поблизу ЧАЕС: "Ситуація під контролем"
28.04.2015 | 20:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк проінспектував хід ліквідації лісової пожежі у зоні відчуження.

Після прибуття із зони відчуження Глава Уряду повідомив журналістам в аеропорту, що ситуація перебуває під контролем. Охоплені вогнем ділянки знаходяться від ЧАЕС на відстані близько 20 кілометрів.

«Наша Державна служба з надзвичайних ситуацій активно працює для того, щоб відсікти розповсюдження пожежі», - повідомив він.

Глава Уряду підкреслив, що в локалізації пожежі задіяні три літаки, один вертоліт і значна кількість техніки: «Туди відправлені сили в тому числі й Міністерства внутрішніх справ».

«Ця пожежа найбільша з 1992 року. Але справляємося, виконуємо і будемо активно інформувати», - наголосив він.

Відповідаючи на запитання щодо ситуації з радіаційним фоном, Арсеній Яценюк повідомив: «Мене проінформували, що ситуація нормальна, змін із радіаційним фоном немає».

Заступник голови ДСНС Микола Чечоткін повідомив, що на даний час існують окремі осередки і виникають нові. Із урахуванням цього характер пожежі свідчить про те, що «ймовірною попередньою причиною виникнення такої пожежі може бути підпал або необережне поводження з вогнем».

Микола Чечоткін підкреслив, що на даний час до ліквідації пожежі залучено понад 200 людей особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працює пожежна авіація, а також 35 одиниць техніки: «На випадок погіршення ситуації передбачено нарощування зусиль з Житомирської області та міста Києва, а також залучення підрозділів Національної гвардії і Міністерства внутрішніх справ».

 

 

 

 

версія для друку