українська російська англійська
На Сумщині виділяють земельні ділянки для учасників АТО
29.04.2015 | 11:23
Сумська ОДА

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко поспілкувався з військовослужбовцями, яким відведено по 10 соток під індивідуальне житлове будівництво на території Садівської сільської ради.

«Це перший крок у реалізації державної програми із виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих. Держава також планує надавати їм під низький відсоток кошти для будівництва житла», – підкреслив Микола Клочко.

Для комплексного вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції та налагодження конструктивного діалогу, в області найближчим часом буде утворено раду учасників АТО та сімей загиблих, нагадав посадовець.

«Загалом на території Садівської сільради відведено 40 земельних ділянок – 20 для сумчан та 20 – для жителів селища Сад. Землю розподіляли відповідно до поданих заяв, – пояснила селищний голова Надія Масалітіна. – На найближчій сесії сільської ради ми приймемо рішення про затвердження проектної документації і надамо землю у приватну власність. У травні процедуру буде завершено».

Один із перших у списку на відведення земельної ділянки Олександр Ганжа, який понад 8 місяців провів у зоні АТО: «Приємно відчувати на собі турботу держави – отримати клаптик землі. У майбутньому, можливо, подумаю про дачу чи житловий будинок».

 

версія для друку