українська російська англійська
Уряд виділяє кошти на оновлення парку техніки для ДСНС, - Арсеній Яценюк
29.04.2015 | 14:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України виділяє кошти для оновлення парку техніки для Державної служби України з надзвичайних ситуацій, зокрема на модернізацію авіатехніки та придбання пожежних машин. Про це на засіданні Уряду в середу, 29 квітня, повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Він повідомив, що літак «АН-32», який заплановано передати ДСНС, уже зараз знаходиться на авіазаводі та готується до модернізації: «Так само і по гелікоптеру Мі-8».

Загальна сума коштів на модернізацію, які запросив завод, за словами Арсенія Яценюка - 145 мільйонів гривень. Глава Уряду звернувся до Міністра внутрішніх справ України провести роботу для можливого здешевлення цих робіт. Міністерству фінансів він доручив виділити необхідні кошти.

«Вертоліт і літак протягом трьох місяців, у залежності від регламентів, здати», - підкреслив Арсеній Яценюк, нагадавши, що два літаки для Національної гвардії Україні за півроку повністю відновлені, чим посилено авіапарк Нацгвардії.

Арсеній Яценюк також повідомив, що для забезпечення пожежними машинами в Державному бюджеті передбачено 200 мільйонів гривень. Глава Уряду звернувся до виконувача обов’язків керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Зоряна Шкіряка невідкладно докупити пожежну техніку. «Гроші є», - додав він.

 

 

версія для друку