українська російська англійська
Глава Уряду звернувся до громадян використати літній період для енергомодернізації осель
29.04.2015 | 14:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уже зараз необхідно готуватися до зими: закачувати у сховища газ за найменшою ціною і виділяти кошти для того, аби громадяни змогли провести енергомодернізацію своїх осель, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 29 квітня.

Арсеній Яценюк також підкреслив, що у ході Міжнародної конференції з підтримки України, яка відбулася вчора в Києві, а також зустрічі Глави Уряду з Віце-президентом Європейської Комісії з питань енергетики, «Європейська комісія, Сполучені Штати Америки і наші західні партнери чітко відзначили єдино правильний шлях як ціноутворення і тарифоутворення, так і реформування системи національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Водночас Глава Уряду наголосив, що зміна цін і тарифів повинна супроводжуватися «в першу чергу програмами з енергомодернізації»: «Єдино правильний шлях, як зменшити вартість тепла і, відповідно газу, для населення, був зроблений в країнах-членах Європейського Союзу: менше споживаєш – менше платиш».

Західні партнери, за його словами, долучилися до того, «щоби дати значні інвестиції в енергомодернізацію».

Він нагадав, що Уряд України прийняв рішення про компенсацію від 20 до 40% вартості заходів із енергоефективності для населення – «як на придбання котлів, так і на утеплення як будинків і квартир»: «Відповідальний за цей проект «Ощадбанк». Кошти з Державного бюджету виділені».

Арсеній Яценюк звернувся до громадян використати літній період для енергомодернізації осель: «Ми вже маємо зараз готуватися до зими, в тому числі й закуповувати газ, закачувати газ в сховища по найдешевшій ціні, і так само виділяти кошти для того, щоби громадяни в своїх оселях змогли провести енергомодернізацію, зменшили обсяг споживання газу, тепла і платили тільки за те, що вони отримують».

 

 

версія для друку