українська російська англійська
Юрій Стець: До кінця травня презентуємо Доктрину інформаційної політики України
05.05.2015 | 15:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Експертна рада з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору розробляє фундаментальні документи в сфері інформаційної політики. Про це під час прес-конференції сказав Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Зокрема, він повідомив, що до експертної ради, яка створена при Міністерстві, увійшли представники МІП, профільних комітетів Верховної Ради, громадських організацій та медіа юристи. 

«Ключовим для нас є робота експертної ради у розробці стратегічних документів. Мова йде про Доктрину інформаційної політики України, Закон про інформаційну безпеку України та Державну програму розвитку інформаційного простору України», - підкреслив Юрій Стець. Він переконаний, що ці документи стануть «дорожньою картою» в інформаційній політиці на найближчі 10 років.

Міністр зазначив, що вже до кінця травня ці документи будуть презентовані суспільству, журналістам. «Сподіваюсь ми зможемо обговорити їх і під час круглих столів. Зокрема, для того, щоб у вересні Верховна Рада, Кабінет Міністрів, РНБО змогли розглянути ці документи на своїх засіданнях і до кінця року ці документи стали офіційними», - підкреслив він. Юрій Стець переконаний, що закон, доктрина та програма запрацюють вже з першого січня  наступного року.

 

версія для друку