українська російська англійська
Соціальна кампанія "Крим - це Україна" буде проведена за кордоном
05.05.2015 | 15:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кампанія інформаційної підтримки Кримського півострова «Крим – це Україна»  буде проводитися і за межами нашої держави. Про це повідомив Міністр інформаційної політики Юрій Стець на прес-конференції, яка відбулася в Будинку Уряду 5 травня.

 «Це безпрецедентний випадок, коли соціальна кампанія України вийшла за рамки держави і зараз вже почала своє втілення за межами України. Ця кампанія буде мати своє продовження, своє втілення в Німеччині, Португалії, Австрії, Чехії, Литві, США, Канаді і в інших країнах», - підкреслив Міністр.

Він зазначив, що Міністерство кожного дня буде інформувати в режимі он-лайн про розміщення цього контенту в інших країнах світу.

«Наголошую, що за всі роки незалежності України це перша така кампанія, яка охопить всі континенти,  окрім Антарктиди очевидно. Хотів би зазначити, що ми активно почали співпрацювати з дипломатичними установами і посольствами України в інших країнах світу. І з допомогою і дипломатів, і українців, які живуть за межами України, ця кампанія буде мати десятки мільйонів дотиків, якщо не сотні», - зазначив Юрій Стець.

Він додав: «Наш намір повернути Крим.  Не забути про те, що кримське питання є важливим для України і світу. Щоб це питання не замовчувалось, не зникало з порядку денного».

 

версія для друку