українська російська англійська
На функціонування Міністерства інформаційної політики у першому кварталі витрачено лише 35 тис. грн.
05.05.2015 | 16:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністерство інформаційної політики, як і було обіцяно раніше, звітує про свою роботу щоденно, - всю інформацію можна знайти на сайті відомства.

На цьому наголосив Міністр інформаційної політики Юрій Стець під час прес-конференції в Будинку Уряду 5 травня. При цьому він зазначив, що такі заходи для ЗМІ проводить щомісяця.

Міністерство інформаційної політики України надало фінансовий звіт за перший квартал 2015 року. Зокрема, йшлося і про фінансування проектів, які впроваджуються за участі Міністерства інформаційної політики.

Юрій Стець зазначив, що проекти створюються за рахунок коштів донорів та партнерів.

Скільки міністерство витратило коштів за три місяці цього року повідомив заступник Міністра - керівник апарату Артем Біденко.

«На функціонування Міністерства загалом витрачено 129 тисяч гривень, разом і з коштами на заробітну плату. А конкретно на функціонування міністерства лише 35 тисяч гривень. Якби ті проекти, які МІП сьогодні реалізувало, були оплачені державними коштами, то це були б десятки мільйонів», - підкреслив Артем Біденко. Як приклад він назвав успішний розвиток інформаційної платформи I-Army.org, яку нині читають сотні користувачів соціальних мереж. «Можу сказати, що як медіа, інтернет-платформа стала ефективним засобом донесення інформації і протидії фейкам ворожої пропаганди», - зазначив заступник Міністра.

версія для друку