українська російська англійська
До Дня Європи на киян чекають фестивалі, ярмарки, концерти та арт-виставки
06.05.2015 | 11:44
КИЇВСЬКА МДА

У рамках відзначення Дня Європи столиця підготувала величезну кількість мистецько-культурних заходів, ярмарок, виставок, фестивалів та концертів, які символізують спорідненість України з європейською сім’єю.

Так, 15-17 травня у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (вул. Лаврська, 19) та Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (вул. Лаврська, 12) відбудеться Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноЄвропа».

15 травня у Київському національному музеї російського мистецтва відкриється виставка творів живопису та графіки «Європа наш дім».

З 16 травня до 6 червня кияни та гості столиці матимуть змогу відвідати дитячу арт-галерею, де буде представлена виставка дитячих робіт, зібраних з країн Європи. Захід, організований благодійним фондом «Таланти України», відбудеться в Українському центрі культури та мистецтв (вул. Хорива, 19-В).

16 травня з 10:30 до 12:30 на Співочому полі Печерського ландшафтного парку відбудеться міський конкурс серед старшокласників «Київський вальс».

Того ж дня, 16 травня, на Михайлівській площі відбудеться одразу кілька концертних програм. Після офіційної церемонії відкриття дня Європи – орієнтовно о 12:20, розпочнеться концертна програма європейської і української хорової та інструментальної музики. Відвідувачі зможуть почути неперевершені твори світових та українських композиторів «Ода до радості» Л. Бетховена, «Алілуя» Г. Генделя, «Молитва за Україну» М. Лисенка тощо. Виконувати музичні шедеври будуть майстри Київського академічного муніципального духового оркестру, Академічного камерного хору «Хрещатик», Ансамблю солістів «Благовість», Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» та Ансамблю музики народів світу «Горлиця – АРТ».

Увечері, під час світлового шоу – з 19:30 до 21:10 – Державний академічний оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна» виконає класичні джазові твори в сучасному аранжуванні.

23 травня у Центральному парк культури та відпочинку (арка Дружби народів) вихованці дитячих художніх шкіл та гуртків візьмуть участь у літньому пленері в рамках бієнале «Мистецька палітра Києва». Того ж дня в «Українському домі» відбудеться фестиваль класичної музики, творів української музичної культурної спадщини, проектів сучасних митців та юних композиторів «За єдину європейську Україну». Триватиме захід з 11:00 до 21:00.

версія для друку