українська російська англійська
На період відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
06.05.2015 | 12:04
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Підрозділи Служби порятунку на період із 8 по 11 травня переходять на посилений режим несення служби. У територіальних гарнізонах цілодобово чергуватимуть оперативні групи задля гарантування пожежної та техногенної безпеки. Про це повідомив заступник Голови ДСНС України Микола Чечоткін.

“Нашою Службою організовано відпрацювання планів пожежогасіння та реагування на надзвичайні ситуації. Налагоджено взаємодію з облдержадміністраціями, правоохоронними органами, СБУ та уточнено спільні плани дій у разі виникнення пожеж та інших ситуацій. У ДСНС України сформовані групи оперативного реагування та резервні сили і засоби”, - зазначив Микола Чечоткін.

Зокрема, на період з 8 по 11 травня у місті Києві на цілодобовому чергуванні перебуватиме 330 рятувальників та 82 одиниці техніки. Організовано роботу піших патрулів у місцях масового перебування людей. У Львові гарантуватимуть пожежну та техногенну безпеку 124 рятувальники та 18 одиниць техніки, а у Запоріжжі – 316 співробітників ДСНС та 94 одиниці техніки.

 

версія для друку