українська російська англійська
XI Київська міжнародна книжкова виставка об'єднає видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та читачів
06.05.2015 | 12:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

З 21 по 24 травня в Українському Домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться XI Київська міжнародна книжкова виставка, організатором якої є Держкомтелерадіо. Захід обіцяє стати подією всеукраїнського масштабу, що об’єднає видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

Відвідувачі виставки матимуть змогу ознайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв, а також поліграфічними та книготорговельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами.

У рамках виставкового заходу проводитимуться тематичні «круглі столи» з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження, семінари, майстер-класи, автограф-сесії, учасниками яких будуть головні редактори провідних видавництв, письменники, ілюстратори, літературні критики, мистецтвознавці.

Під час виставки відбудеться благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен бажаючий матиме можливість стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу.

 У рамках роботи виставки буде презентовано міжнародну Книгу бувальщин «Добро-Дій», що претендує на статус Національного рекорду України. Відвідувачі та гості виставки зможуть долучитися до безпосереднього створення міжнародного рекордного артбуку - Книги бувальщин «Добро-Дій». Організатор мистецького соціального проекту - творче об'єднання "Всі мрії".

«Книжкові виставки сприяють підвищенню у суспільстві престижу української книги, розвитку вітчизняної видавничої справи. Ми сподіваємося, що XI Київська міжнародна книжкова виставка стане для вітчизняних видавців ще одним містком до своїх читачів, допоможе знайти шляхи співпраці із зарубіжними видавцями», - зазначає Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

 

 

версія для друку