українська російська англійська
Олексій Павленко провів зустріч із Віце-президентом Світового Банку
07.05.2015 | 11:50
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко зустрівся із Віце-президентом Світового Банку Хафезом Ганемом. Зустріч відбулася у рамках Форуму приватного сектору щодо продовольчої безпеки у південній та східній частині Середземноморського регіону, що проходив 5-6 травня в Барселоні (Іспанія). 

Сторони погодилися, що сільське господарство відіграє значну роль у забезпеченні соціальної стабільності у Середземномор’ї. Міністр Олексій Павленко підкреслив важливість розширення співробітництва вітчизняного агросектору зі Світовим Банком, зокрема, щодо реалізації спільних інвестиційних проектів. Важливим аспектом у даному контексті є залучення технічної допомоги для реформування українського сільського господарства.

Під час двосторонньої зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю та координацію зусиль за напрямками:

- підтримка дрібних та сімейних фермерських господарств;

- сприяння ефективному функціонуванню фермерських організацій;

- запровадження досліджень та інновацій у сільському господарстві.

Нагадаємо, що Форум приватного сектору щодо продовольчої безпеки у південній та східній частині Середземноморського регіону став заходом, у ході якого представники бізнесу, влади, міжнародних фінансових та громадських організацій предметно обговорили проблеми постачань продуктів харчування до країн Середземноморського басейну, а також ролі таких постачань у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

 

 

версія для друку