українська російська англійська
За січень - квітень Держфінінспекція в Харківській області відшкодувала втрат на 8,3 млн. грн.
07.05.2015 | 14:35
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – квітня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Харківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 8,3 млн. грн.

Органи місцевої влади і самоврядування, керівники підприємств та установ за результатами контрольних заходів прийняли 27 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 28 досудових розслідувань і вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 35 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До суду пред’явлено 10 позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 39 млн. грн.

За допущені порушення 252 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 86 – до дисциплінарної та матеріальної, 14 осіб звільнено із займаних посад.

версія для друку