українська російська англійська
Представників Київської асоціації військових аташе ознайомили з пріоритетами військового співробітництва Міноборони та ЗС України на 2015 рік
07.05.2015 | 14:58
Прес-служба Міністерства оборони

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся брифінг для представників Київської асоціації військових аташе, акредитованих в Україні. Головна мета заходу інформування представників аташату щодо основних завдань та пріоритетів військового співробітництва Міністерства оборони та Збройних Сил України на 2015 рік, а також відрекомендування іноземним військовим новопризначених керівників українського оборонного відомства.

Відкриваючи захід, директор Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України полковник Ігор Процик підкреслив позицію керівництва відомства щодо необхідності проведення докорінних і швидких реформ. У цьому контексті він повідомив про створення у Департаменті нового відділу європейської інтеграції та міжнародних безпекових організацій, одним із завдань якого є створення дружньої обстановки навколо України з військово-політичної точки зору.

Також учасникам брифінгу було представлено начальника новоствореного Управління військово-технічного співробітництва Міністерства оборони України полковника Сергія Мукосія. Офіцер розповів про напрямки та перспективи роботи очолюваного ним структурного підрозділу.

Перший заступник начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Борис Кременецький у своєму виступі акцентував увагу на розвиток співробітництва України з НАТО та інтеграцію нашої держави до європейських ринків.

Під час заходу учасникам була доведена оперативна обстановка у зоні проведення антитерористичної операції, а також загальна чисельність техніки та озброєння незаконно створених збройних формувань на території Донецької та Луганської областей.

Наприкінці зустрічі організатори висловили вдячність представникам країн, які надають суттєву допомогу Україні, зокрема її Збройним Силам у цей нелегкий час.

 

версія для друку