українська російська англійська
Міністерство фінансів приєдналося до проведення державних закупівель в електронному форматі
08.05.2015 | 09:53
Прес-служба Міністерства фінансів

З метою забезпечення доступу громадськості до контролю над витратами державних коштів та покращання ефективності витрат, Міністерство фінансів України долучилось до процесу проведення допорогових державних закупівель у електронному форматі.

Міністерство фінансів підписало договори з двома електронними торговими площадками  SmartTender.biz  та E-Tender, для проведення електронних закупівель через систему ProZorro (http://prozorro.org/), яка була створена за ініціативи громадських організацій, IT-компаній та комерційних електронних майданчиків і за підтримки державних органів України.

Через зазначені майданчики Мінфін проводитиме закупівлі, які не підпадають під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель». Це  стосується закупівель товарів, робіт і послуг, вартість предмета закупівлі яких (без урахування податку на додану вартість), товару (товарів), послуги (послуг) не перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - 1 мільйон гривень.

«Проведення допорогових закупівель через електронні майданчики дозволять залучити до них більшу кількість постачальників, що, в свою чергу, дозволить знизити ціну і зменшити витрати державних коштів», - зазначила заступник Міністра фінансів – керівник апарату Оксана Маркарова.

«Ми сподіваємося, що це перший крок у напрямі до налагодження більш прозорих закупівель, і що з часом законодавство дозволить нам поширити цей спосіб закупівель на більшу кількість товарів та послуг», - підкреслила вона.

 

версія для друку