українська російська англійська
Голова Казначейства відвідала Донецьку область
08.05.2015 | 09:22
Прес-служба Державної казначейської служби

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз 6 травня поточного року здійснила робочу поїздку до Донецької області на територію, що підконтрольна українській владі.

Під час візиту відбулися робочі зустрічі з працівниками головного управління Казначейства  у Донецькій області, управління Казначейства  у м. Донецьк та м. Маріуполь, а також з казначеями Володарського району Донецької області та Куйбишевського району м. Донецьк.

Голова Казначейства Тетяна Слюз вручила посвідчення і нагрудний знак про присвоєння почесного звання «Заслужений економіст України» заступнику начальника головного управління у Донецькій області Чухляку Олегу Євгеновичу (Указ Президента України від 24.04.2015 № 242/2015).

Голова Казначейства разом із першим заступником міського голови м. Маріуполь Кліменком В.С. обговорила питання фінансування заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 24 січня 2015 р. у місті, та наданням допомоги постраждалим і сім'ям загиблих та оглянула житловий масив «Восточний», де загинули мирні мешканці Маріуполя під час обстрілу бойовиками.

Також Тетяна Слюз зустрілася з головою Володарської районної державної адміністрації Донецької області Завгороднім В.В. та заступником голови Володарської районної ради  Кунак Н.А. та обговорила з ними низку питань, пов’язаних з казначейським обслуговуванням розпорядників та одержувачів бюджетних коштів регіону, питання децентралізації влади та інші поточні питання. Окрім цього, разом з ними розглянула проблемні питання щодо здійснення видатків з будівництва інженерних споруд та відвідала будівництво цих фортифікаційних споруд, яке здійснюється обласними державними адміністраціями Волинської та Вінницької області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №107 «Деякі питання забезпечення у 2015 році будівництва інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави».

 

версія для друку