українська російська англійська
Коментар МЗС України щодо Доповіді про виконання Україною другої фази плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму
08.05.2015 | 16:32
Прес-служба Міністерства закордонних справ

8 травня цього року Європейська Комісія оприлюднила Доповідь про виконання Україною другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму.

У документі відзначається прогрес, якого досягла наша держава в умовах сучасних викликів, і загалом позитивно оцінюється виконання критеріїв другої фази Плану дій. При цьому сторона ЄС висловлює розуміння щодо необхідності додаткового часу для завершення українською стороною окремих системних реформ, зокрема реформування правоохоронних органів та створення Національного антикорупційного бюро України і Національного агентства України з питань запобігання корупції.

Українська сторона вітає готовність ЄК надавати Україні подальшу допомогу у завершенні виконання критеріїв, необхідних для запровадження безвізового режиму для громадян України.

Висловлені в Доповіді рекомендації будуть уважно вивчені українською стороною. Подальші кроки з їхньої імплементації планується обговорити на робочому засіданні Старших посадових осіб безвізового діалогу України з Європейським Союзом 11 травня ц.р. у Брюсселі.

 

 

версія для друку