українська російська англійська
МВС: Реакція на інформацію про правопорушення з боку міліціонерів буде швидкою і жорсткою
12.05.2015 | 14:26
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Принципова позиція керівництва МВС полягає в швидкій та жорсткій реакції на інформацію про правопорушення з боку міліціонерів. Два інспектора ДАІ Дніпропетровщини, які стали учасниками інциденту, знятого на відео, вже звільнені з органів внутрішніх справ. Про це повідомив начальник департаменту внутрішньої безпеки МВС Василь Боднар.

У мережі Інтернет з’явилося відео, на якому видно, як екіпаж ДАІ бере гроші у водіїв. Інцидент мав місце на території Дніпропетровської області.

Начальник департаменту внутрішньої безпеки МВС Василь Боднар зазначив, що за дорученням Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за цим фактом було призначене службове розслідування. Його матеріали будуть направлені до органів прокуратури. Самі ж інспектори ДАІ, які стали учасниками цього інциденту, вже звільнені з органів внутрішніх справ.

«Позиція керівництва МВС така, що за подібними фактами буде оперативне реагування, повне та об’єктивне розслідування, а також принципове та жорстке реагування», – підкреслив Василь Боднар.

 

 

версія для друку