українська російська англійська
У Держприкордонслужбі тривають заходи, направлені на подолання корупції
12.05.2015 | 14:40
Прес-служба Державної прикордонної служби

Державна прикордонна служба України продовжує здійснювати низку заходів, направлених на протидію корупції серед персоналу відомства. В цьому напрямку активно проводять роботу співробітники підрозділів внутрішньої безпеки.

Один з випадків протидії цьому ганебному явищу був зафіксований сьогодні на Львівщині. Під час проведення перевірки організації несення служби прикордонними нарядами в одному з міжнародних пунктів пропуску на кордоні з Польщею співробітники ВБ у військовослужбовця виявили кошти, походження яких прикордонник пояснити не зміг. Наразі за даним фактом призначено службове розслідування.

Зазначимо, що поряд з подібними фактами прикордонники активно припиняють спроби отримання неправомірної вигоди. Як вже зазначалося, вчора в аеропорту «Бориспіль» було припинено чергову спробу дачі хабара за вирішення  питання безперешкодного пропуску через державний кордон. Винагороду інспекторам прикордонної служби в розмірі 1 тисячі гривень пропонував громадянин Німеччини, який відлітав рейсом «Київ – Париж». Іншу спробу припинили декілька днів тому. Тоді пасажир рейсу «Мінськ - Київ», громадянин Грузії, запропонував прикордоннику 50 доларів США.

Державна прикордонна служба України звертається до  усіх громадян, які прямують через державний кордон, не створювати прецеденти та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі, шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями. А у разі вимагання від вас хабара, ні в якому разі не погоджуйтеся і одразу телефонуйте на гарячу лінію «Довіра» за номером телефону (044) 527-63-63, аби запобігати таким ганебним вчинкам. Також нагадаємо, що як за отримання хабара, так і за спробу дачі, передбачена кримінальна відповідальність.

версія для друку