українська російська англійська
Україна отримає від Норвегії 26,3 млн.дол. для підтримки бюджету
12.05.2015 | 16:11
Прес-служба Міністерства фінансів

Україна отримає від Королівства Норвегія грант в обсязі 26,3 млн. дол. на загальну бюджетну підтримку. 12 травня в Києві Міністр фінансів України Наталія Яресько та Міністр закордонних справ Норвегії Борге Бренде підписали Доповнення до Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Норвегія про підтримку Державного бюджету України(від 18 листопада 2014 року), що дозволить Україні отримати ці грантові кошти.

Грант від Уряду Королівства Норвегії буде надано в рамках більш широкого пакету фінансової підтримки України з боку її двосторонніх та багатосторонніх партнерів, що було «розблоковано» завдяки початку роботи нової кредитної програми Механізму Розширеного Фінансування між Україною та МВФ (EEFIMF).

Підписання Доповнення до Угоди надасть можливість збільшити обсяг гранту на підтримку Державного бюджету України з боку Уряду Королівства Норвегія до 200 млн. норвезьких крон (еквівалент 26,3 млн. дол.) зі 100 млн. норвезьких крон, про які було домовлено у листопаді 2014 року. Надання цього гранту сприятиме відновленню макроекономічної стабільності та підтримці адміністративних реформ в Україні.

«Надання цієї підтримки – ще один доказ того, що світ розуміє, що Україна стала на шлях реформ і змін, і впевнено крокує цим шляхом. І підтримка, яку нам надають наші міжнародні партнери, вселяє в нас впевненість і підтримує нас у нашій розбудові нової України, - сказала під час церемонії підписання Додаткової Угоди Міністр фінансів України Наталія Яресько. - Ця підтримка з боку Уряду Норвегії дозволить посилити фінансову стійкість державного бюджету України».

 

версія для друку