українська російська англійська
Відбулося урочисте відкриття ХІІ літньої Універсіади України-2015 з легкої атлетики
13.05.2015 | 12:55
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У Харкові на стадіоні «Динамо» відбулося урочисте відкриття ХІІ літньої Універсіади України-2015 з легкої атлетики.

В урочистій церемонії відкриття  взяли участь заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Віктор Павленко, директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, директор департаменту у справах молоді та спорту Харківської ОДА Віталій Кириленко, радник голови Харківської ОДА Сергій Стороженко, президент Харківської обласної спортивної спілки учнівської та студентської молоді, ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Іван Прокопенко.

Цього року у змаганнях з легкої атлетики візьмуть участь 441 спортсмен з 24 областей України.

Упродовж першого дня змагань визначилися переможці та призери зі спортивної  ходьби  на 10000 метрів  серед жінок, з бігу на 10000 метрів серед чоловіків, з бігу на 5000 метрів серед жінок, штовхання ядра серед чоловіків і жінок, з бігу на 100 метрів, 110 метрів з бар’єрами, 1500 метрів серед чоловіків і жінок, зі стрибків у довжину (жінки), зі стрибків з жердиною (чоловіки, жінки), які були нагороджені дипломами та медалями.

Довідка. Літня Універсіада з легкої атлетики проходить один раз на два роки. Вона є етапом відбору спортсменів до національної студентської збірної, яка представляє країну на всесвітній Універсіаді. У змаганнях беруть участь виключно студенти. Кращі українські спортсмени цього року поїдуть на XXVIII Всесвітню літню Універсіаду, яка відбудеться в місті Кванджу (Південна Корея) з 4 по 14 липня.

 

версія для друку