українська російська англійська
Статус учасника бойових дій уже отримали 41 562 військовослужбовці
13.05.2015 | 14:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Статус учасника бойових дій уже отримали 41 562 військовослужбовці. Про це під час брифінгу в Міністерстві оборони України повідомив начальник відділу соціальної політики  Сергій Кучеренко.

За словами представника відомства, завдяки внесенню змін у законодавство у лютому цього року, значно спрощено процедуру отримання цього статусу. Зокрема, Міноборони надано право надавати цей статус військовослужбовцям, військовозобов’язаним, резервістам та працівникам ЗС України. А у разі виникнення спірних питань відповідні документи надсилаються до міжвідомчої комісії при Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Окрім цього, у Міноборони створено мобільну робочу групу для вирішення питань соціального забезпечення на місцях. До складу робочої групи увійдуть представники Департаменту фінансів, кадрової політики та Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони, які разом із представниками управлінь соціального захисту будуть проводити прийом та вирішувати проблемні питання військовослужбовців на місцях.

 

версія для друку