українська російська англійська
У Держгеокадастрі триває підготовка до проведення кадрових конкурсів на заміщення посад керівників територіальних органів
14.05.2015 | 12:50
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

У Держгеокадастрі триває підготовка до проведення кадрових конкурсів  на заміщення посад керівників територіальних органів.

За результатами конкурсів керівний склад органів земельних ресурсів  у регіонах буде оновлений на 100%.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру проводить масштабну кампанію з оновлення кадрів. У рамках підготовки до кадрових конкурсів на заміщення посад керівників територіальних відділень Держгеокадастру затверджений склад Конкурсної комісії з відбору кандидатів. До складу комісії ввійшло дев’ять спеціалістів центрального апарату Держгеокадастру різного профілю – землевпорядники, юристи, аудитори.

Перший конкурс відбудеться наприкінці травня у Києві. Кандидати складатимуть письмовий екзамен. У кожному білеті міститиметься п’ять запитань – як профільних, так і у сфері українського законодавства та державного управління. З переліком питань для підготовки до іспиту можна ознайомитися тут.

Кількість кандидатів на вакантні посади не обмежена, в разі їх відповідності кваліфікаційним вимогам. «Ми зацікавлені в якомога ширшому колі претендентів, щоб відібрати дійсно найкращих фахівців у сфері земельних відносин, - відзначив Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк. – Разом з цими людьми ми побудуємо нову Службу, діяльність якої буде провадитись на принципах прозорості та ефективності, та вийдемо на новий рівень якості послуг для українських громадян». Він закликав усіх зацікавлених спеціалістів, особливо молодь, долучатися до роботи відомства та взяти участь у конкурсі.

Станом на 12 травня найбільше заяв для участі в конкурсі на заміщення керівників обласних та районних органів земельних ресурсів надійшло в Полтавській (38), Дніпропетровській (32), Кіровоградській (28) та Донецькій (27) областях.

Найменш активними є кандидати в Луганській, Запорізькій, Одеській, Черкаській та Волинській областях.

Нагадаємо, що Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила конкурс на заміщення 557 вакантних посад начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Київ, начальників територіальних органів Держгеокадастру в областях нижчого рівня.

З умовами проведення конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися в розділі “Кадрова політика” – “Вакансії”.

 

 

версія для друку