українська російська англійська
Павло Розенко: Вся система ВІП-пенсій має бути ліквідована
14.05.2015 | 15:50
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністр соціальної політики України Павло Розенко переконаний, що, незважаючи на шалений спротив, рішення про ліквідацію спецпенсій для народних депутатів, міністрів, прокурорів, митників, податківців тощо буде прийняте. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Для мене неприйнятні компроміси щодо існування системи спецпенсій в Україні. Вся система ВІП-пенсій для чиновників, нардепів, міністрів, прокурорів, митників, податківців тощо має бути ліквідована. Мають бути єдині принципи нарахування пенсій для всіх», - наголосив він.

Міністр висловив сподівання, що незважаючи на рішення парламентського Комітету соцполітики, законопроект про пенсійну реформу щодо введення накопичувальної системи та скасування системи спецпенсій на наступному тижні буде проголосовано в Парламенті. «Сподіваюсь, що вчорашнє рішення Комітету було прикрою помилкою», - зазначив він .

«Під гаслами щодо необхідності системного підходу в накопичувальній системі, додаткового обговорення, проведення чергових консультацій, думок за «простих людей» дехто просто хоче залишити нині чинну систему спецпенсій в Україні”, - переконаний Розенко.

«Тиск - шалений. Але, переконаний, ми не просто вистоїмо, ми знищимо цього монстра пенсійної системи», - підкреслив він.

 

версія для друку