українська російська англійська
Павло Розенко: Для успішності реформ потрібна консолідація зусиль влади на всіх рівнях
15.05.2015 | 14:48
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Реформування країни, у тому числі проведення соціальних реформ, в умовах війни та економічної нестабільності потребує консолідації зусиль влади на всіх рівнях. Про це під час засідання Ради оборони Херсонської області заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Він зазначив, що на сьогодні по Україні в цілому реформована система надання субсидій, розширено кількість категорій людей, які мають право на субсидії. Але при цьому зросло навантаження на працівників соцслужб.

«Щоб це не становило проблем для людей, необхідно консолідувати зусилля влади на всіх рівнях. Районні адміністрації повинні перевірити, як поставлена робота. Міністерство зі свого боку забезпечить методичний супровід та оптимізацію роботи соціальних служб», - повідомив Міністр соціальної політики.

На засіданні Ради оборони Херсонської області також був презентований соціальний проект «Шерифи», розроблений за ініціативою Херсонської ОДА.

Проект передбачає створення спеціальних громадських формувань, які стежитимуть за порядком в районах області. Потенційні учасники пройдуть відбір, який передбачає, зокрема, і психологічне тестування. Проект також передбачає забезпечення  робочими місцями, насамперед, демобілізованих  бійців АТО, внутрішніх переселенців та інших безробітних мешканців області. Служба буде створена відповідно до діючого законодавства, тому кожен працівник буде законодавчо  захищений.

Міністр соціальної політики відзначив важливість того, що на Херсонщині знаходять нові  підходи і впроваджують такі проекти.

«Такі проекти повинна бачити вся Україна, адже подібних ідей дуже мало, а проблем багато. Поділитися своїми ідеями з іншими областями»,  - наголосив Павло Розенко.

Як відомо, Міністр соціальної політики України Павло Розенко перебуває сьогодні з робочою поїздкою на Херсонщині.

 

 

версія для друку