українська російська англійська
План приватизації реально виконати за рахунок відкритої, прозорої та чесної приватизації, - очільник ФДМУ
15.05.2015 | 16:15
Прес-служба Фонду державного майна

«Приватизація 2015 року проводитиметься поетапно, в залежності від того, наскільки підприємства будуть готові до неї та наскільки інвестиційно привабливими у той чи інший момент. Мета одна – продати максимально ефективно, щоб прийшов покупець з серйозними планами, з інвестиціями, а держава, крім цього, отримала справедливі гроші за свої підприємства, – сказав в інтерв‘ю журналістам 15 травня очільник ФДМУ Дмитро Парфененко. – Всі бачили перелік об‘єктів приватизації-2015, затверджений урядовою постановою, – нас чекає масштабна робота, до якої Фонд державного майна повністю готовий».

За словами Дмитра Парфененка, амбіційний план надходжень коштів від приватизації у 17 млрд. грн. реальний до виконання за рахунок організації відкритої, прозорої та чесної приватизації.

«Про це ми говоримо на всіх зустрічах з іноземними інвесторами, інвестиційними банками, світовими донорськими організаціями. І відчуваємо підтримку з їхнього боку та довіру. З останнього – привезли гарні результати зустрічі з Президентом Франції Франсуа Оландом, з яким українська делегація на чолі з Прем‘єр-міністром України Арсенієм Яценюком зустрічалася 13 травня. Французькі інвестори готові брати участь в українській приватизації, і ми зі свого боку готові запропонувати їм, як і всім іншим інвесторам, прозорі, чіткі правила приватизації. І, звичайно, не відмовляємося від будь-якої допомоги, яка може вдосконалити цей процес», – підкреслив очільник ФДМУ.

версія для друку