українська російська англійська
За знищену ворожу техніку, успішно виконані завдання та участь у бойових діях військовим ЗСУ вже виплачено понад 7 млн. грн.
15.05.2015 | 17:00
Прес-служба Міністерства оборони

Міністерство оборони України продовжує виплати військовослужбовцям – учасникам АТО відповідно до наказу Міністерства оборони № 49 від 02.02.2015 “Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій”.

«На даний час документально оформлено та підтверджено знищення 10 та захоплення 2 одиниць військової техніки на суму 724,5 тис. грн. З них 304,5 тис. грн. вже виплачено військовослужбовцям 128-ї окремої гірсько-піхотної, 95-ї окремої аеромобільної, 17-ї окремої танкової бригад, а також окремих військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. Решта суми винагород буде виплачена найближчим часом», – про це сьогодні, 15 травня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

За безпосередню участь у бойових діях військовослужбовці отримують додаткову винагороду у розмірі 1000 гривень за кожну добу такої участі.

Станом на 13 травня прийнято рішення про виплату за безпосередню участь у бойових діях у розмірі 12 мільйонів 250 тисяч грн. З них уже виплачено понад 5,5 мільйону грн.

За успішне виконання 27 бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції документально оформлено винагороду в розмірі понад 2 мільйони грн. З них виплачено 1 мільйон 400 тисяч грн.

«Загалом документально оформлені виплати винагород військовослужбовцям АТО за знищену техніку, успішно виконані завдання та участь у бойових діях на суму 14 мільйонів 569 тисяч грн. З цієї суми виплачено 7 мільйонів 401 тисячу грн. Виплату решти винагород планується здійснити до кінця місяця», – зазначила підполковник Оксана Гаврилюк.

За дорученням Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, створено робочу групу з числа фінансистів, яка буде виїжджати на місця дислокації підрозділів, аби надавати методичну та практичну допомогу та прискорити вирішення фінансових питань.

Також очільник оборонного відомства встановив термін командирам підрозділів, а саме, не пізніше, ніж у 30-денний термін, подавати документи для оформлення винагород за знищену техніку, безпосередню участь у бойових діях та успішно виконані бойові завдання.

Ще однією важливою ініціативою Міністерства оборони є виїзди до регіонів мобільних груп відомства. До них входять представники кадрової служби, департаментів соціальної та гуманітарної політики та фінансів. Фахівці на місцях зустрічаються з людьми та вирішують їхні проблеми соціального чи фінансового характеру. Відомство вийшло з пропозицією до Мінсоцполітики долучити до роботи таких груп представників соціальних служб та пенсійного фонду. Найближчим часом Міністерство оборони оприлюднить графік виїзду, аби громадяни мали змогу звернутися за допомогою.

версія для друку